Ознака: сдсм
Економија

Откако „изградија“ 1.000 километри СДСМ се пофали со нови автопати

пред 3 недели
Македонија

Mицкоски: СДСМ со ова раководство никогаш не бил во полоша состојба

пред 1 месец
Македонија

Мицкоски: СДСМ од партија која што на почетоците можеби имаше некаква државотворност, денеска е измеќар на Али Ахмети и ДУИ

пред 4 мес.
став на вмро-дпмне

Градоначалниците од СДСМ немаат отчет затоа што ништо не сработиле

пред 5 мес.
Македонија

Мицкоски: Црната кампања на СДСМ против мене е потврда дека им гори под нозе

пред 6 мес.
Македонија

Опасна игра: СДСМ референдумот против бугарските уцени го поврзува со македонскиот јазик

пред 8 мес.
Македонија

Мицкоски до пратениците на СДСМ: Одбијте го предлогот и застанете на страната на народот

пред 9 мес.
Некогаш државотворната партија очекувано го прифати францускиот предлог

СДСМ-овците станаа поортодоксни комунисти од Лазар Колишевски и поголеми врховисти од Ванчо Михајлов!?

пред 9 мес.
Македонија

Пропагандистичкиот идиотизам на СДСМ: Стави потпис на „заедничка историја“ со Бугарија, па Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ се виновни!

пред 10 мес.
Македонија

Јовески и официјално предлог на СДСМ за уставен судија

пред 11 мес.
Македонија

ДУИ и СДСМ својата агенда во Собранието ја спроведуваат преку Талат Џафери: „Алооо, чекајте љуѓе, оооо“!

пред 11 мес.
Македонија

СДСМ е убеден дека избори ќе има во 2024 година

пред 11 мес.
Македонија

Колемишевски: СДСМ треба да им се извини на Македонците за свесно сторените (не)дела

пред 11 мес.
Македонија

Од што се срамат или плашат СДСМ и Ковачевски за да бидат чувари на сегашноста, ама не и на минатото?!

пред 11 мес.
Македонија

Владејачката партија осудна за клевета: Мицкоски на суд ги доби СДСМ и Љупчо Ристовски од Интегра

пред 12 мес.
Македонија

Пописот ја демонтираше лагата на СДСМ за 600.000 иселени лица

пред 12 мес.
Македонија

До кога Ковачевски и СДСМ ќе гледаат 300.000 „нервно растроени“ граѓани?

пред 1 година
Македонија

Денеска првата „бомба“ на ВМРО-ДПМНЕ за тендер за улично осветлување на градоначалник на СДСМ

пред 1 година
Македонија

СДСМ нема да ја поддржи Декларацијата за Гоце Делчев, не им пречи што Петков го прогласи за Бугарин

пред 1 година
вмро-дпмне обвинува

СДСМ го штити криминалот на ДУИ, тие се две семејства од една иста мафија

пред 1 година