Ознака: политичари
Македонија

Ветингот на политичарите нека почне од мене и моето семејство, вели Мицкоски

пред 8 мес.
Логиката на министерот на ДУИ како антилогика:

Османи нема да дозволи бугарско негирање на македонскиот народ среде Скопје, а во Охрид, Битола, Прилеп…?!

пред 1 година
ИНТЕРВЈУ ЗА ПРЕСИНГ ТВ

Игор Дурловски: Со изборите наесен ќе биде крајот за криминалното владеење на СДСМ

пред 2 години
Македонија

Се препозна ли Груби во зборовите на Мицкоски дека има политичари кои во политиката влегле како голтари, а излегле како милионери?

пред 2 години
Македонија

Текст на академик Коцарев за „Нова Македонија“-Престанете со сервилноста и ќе имате повеќе шанси за ЕУ

пред 3 години
Македонија

Лефков: Потребна е итна декласификација на податоци кој е вакциниран

пред 3 години
Македонија

Излезете и јавното кажете кои политичари од власта се вакцинирани

пред 3 години
тркалезна маса за говорот на омраза упатен кон жените во политиката

Зошто мажите политичари не ги прашуваат како балансираат меѓу семејството и политиката?

пред 4 години
германската полиција соопшти

Уапсен 20-годишник осомничен за хакерскиот напад на германски политичари

пред 5 години
Ваш став

Што да им остави Дедо Мраз на политичарите под елка? (ВИДЕО)

пред 5 години
Што си посакаа политичарите во Новата година?

Дедо Мраз им честита Нова година на политичарите: Доста ги крадете граѓаните (ВИДЕО)

пред 5 години
во Католичката црква во Скопје

Политичарите на чествување на Божиќ (ФОТО)

пред 5 години
Уште еден удар за владата на Бојко Борисов

Каракачанов, Захариева и Ковачев во измамничката шема „кеш за бугарски пасоши“

пред 5 години