Ознака: платформа
Македонија

По „Платформа“ и „Атлантик“ што е на ред: Качулките секогаш остануваат недопрени!

пред 3 мес.
Македонија

Пуштена онлајн – платформа за информации за вакцините, уште да стигнат вакцини

пред 2 години
Економија

Битиќи и Арсовска ја претставија електронската платформа за туризам „Македонски туристички водич“

пред 2 години
Македонија

Мицкоски: Не можеме да имаме независен судски систем во кој што обвинители и судии коленичат пред кабинет на премиер

пред 2 години
Македонија

МОН: Нема посериозни пречки за одржување на онлајн наставата

пред 2 години
Македонија

Митева: МОН признава дека платформата е нефункционална

пред 2 години
Македонија

МОН: Продолжува тестирањето на Националната платформа за учење на далечина

пред 2 години
Македонија

Националната платформа падна на првиот тест

пред 2 години
Македонија

Што е операцијата „Платформа“ ?

пред 3 години
Македонија

Шилегов за дивоградбата на Матка: До сега ќе ја срушевме, ама немаме ингеренции

пред 4 години
приштина ја објави платформата за дијалог со белград

Косово дијалогот го условува со признавање од страна на Србија

пред 4 години