Ознака: Костадин Костадинов
Македонија

Пресврт во ставот-СДСМ ќе ја прифати Резолуцијата на ВМРО-ДПМНЕ

пред 4 недели
Македонија

Костадинов: Успеавме без неработниците од ВМРО-ДПМНЕ

пред 4 мес.
Македонија

Дали Костадинов си ја вработил девојката во 1ТВ, а потоа и во ТАВ ?

пред 1 година
Македонија

Костадинов сака добро оладена струмичка мастика

пред 2 години
Македонија

Задоволство ми е да соработувам со млади луѓе полни со ентузијазам: Како Боки 13 го фалеше Костадинов (ВИДЕО)

пред 2 години
по исказот на верушевски

Костадинов тврди дека „бомбите“ биле автентични

пред 2 години
Македонија

Орка Холдинг го демантира Костадинов: Не финансираме изборни кампањи на ВМРО ДПМНЕ

пред 2 години
Македонија

Костадинов: Дали Камчев е финансиер на кампања на ВМРО-ДПМНЕ?

пред 2 години
Македонија

Костадинов за анкетната комисија за СЈО: Одговорност мора да има за секој што ги прекршил законите

пред 2 години
Македонија

Костадинов: Сите пратеници да се ставиме во функција на правото и правната држава

пред 2 години
Македонија

Костадинов: Сите случаи на СЈО да се процесираат, одговорност за сите

пред 2 години
Македонија

Костадинов: Правната држава функционира неселективно за сите

пред 2 години
ОПОЗИЦИЈАТА ОБВИНУВА ЗА РАЗВРАТ

Стоилковски: Дали Костадинов учествувал во развратни забави организирани од осомничен во „Рекет“?

пред 2 години
ПРЕС НА ПОРТПАРОЛОТ НА СДСМ

Костадинов:Дали ВМРО-ДПМНЕ мисли на блокади како на 27 април?

пред 2 години
Македонија

Костадинов за зборот„педер“ на Заев: Сите знаеме во народниот говор изразот на што алудира

пред 2 години
премиерот го пријави случајот вели портпаролот

Костадинов: Единствена цел на овие снимки е Заев да биде дискредитиран

пред 2 години
портпаролот на сдсм по објавувањето на снимката за „Рекет“

Костадинов: Објавувањето на снимката е однапред подготвено сценарио

пред 2 години
Економија

Костадинов: Земјоделците од струмичко ги добиваат картичките за зелена нафта ; ВМРО-ДПМНЕ: Мерката е популистичка

пред 2 години
портпаролот на СДСМ наброја редица проекти

Костадинов: Продолжуваме со политиките за економски раст и поквалитетен живот на граѓаните (ВИДЕО)

пред 2 години
Реакција од СДСМ

Костадинов: После економската катастрофа што ја остави ВМРО-ДПМНЕ, денес имаме вистински и силен економски напредок

пред 2 години