Ознака: Копаоник
Регион

Ирена и Драган со санка одлетаа во смрт на Копаоник (ФОТО)

пред 1 година
Магазин

Eдно кафе на Копаоник 200 денари, омлет 500

пред 2 години
Магазин

Чај 350 денари,вешалица 700: Ова се цените на Копаоник

пред 3 години
Магазин

Изгор цени: На Копаоник греано вино 150 денари, пет кебапчиња 600, кафе 140

пред 3 години
оделе кон копаоник

Оддеднаш се преврте: Фотографии од автобусот со македонски туристи во Србија

пред 5 години
Копаоник подготвен за скијање

Првиот снег во Македонија се очекува за неколку дена

пред 5 години
додека Надал и Федерер се подготвуваат за „Лејвер куп“

Ѓоковиќ на село меѓу своите се рехабилитира со берење компир (ФОТО)

пред 5 години
Иако Србија не е членка на Алијансата

НАТО не и дава на српската војска да го врати радарот на Копаоник (ФОТО/ВИДЕО)

пред 5 години
Српските скијачки центри изгор скапи

Едно ноќевање на Копаоник и Златибор од 70 до 130 евра

пред 6 години