Ознака: христријан мицкоски
Македонија

Мицкоски: Нашите предци не` не посрамотија, и беа на вистинската страна, дали денешната власт го чува тоа наследство и не ги посрамотува нашите предци?

пред 3 мес.
Македонија

Мицкоски: Треба што поскоро да се одржат предвремени парламентарни избори

пред 6 мес.
Македонија

Мицкоски: Подгответе се да видите зошто ВМРО-ДПМНЕ е различно од СДСМ

пред 1 година
Македонија

Мицкоски до СДСМ: Со кој образ пред граѓаните ќе ветувате пред избори

пред 1 година
Македонија

Mицкоски: Владата нема успеси во ниту едно поле

пред 2 години
Македонија

Мицкоски до Спасовски: Министерот да каже кој тоа го следи Пендаровски?

пред 2 години
лидерот на вмро-дпмне за кандиддатот на сдсм

Мицкоски: Пендаровски е лик на заевизмот

пред 2 години
активен ден во Собранието

Интерпелација на Димитров, ВМРО-ДПМНЕ ќе бара избори, референдумот на Петров

пред 3 години
лидерот на вмро-дпмне на божиќна литургија во соборниот храм

Мицкоски: Нека 2019 биде подостоинствена од минатата година

пред 3 години
Мицкоски во посета на Јегуновце

Ветувањата на Владата се шарени лаги

пред 3 години