Ознака: цени
Економија

Бензините поскапуваат за 1,5, а дизелот поевтинува за еден денар

пред 1 нед.
Економија

Од полноќ бензините поскапи за уште два денари

пред 2 недели
Економија

Ценометар: Власта не може да го спречи дивеењето на цените

пред 4 недели
Економија

Регулаторна ги намали цените на горивата: Бензините поевтини за два, а дизелот за 1,5 денари

пред 2 мес.
Економија

Нови цени на горивата: Бензините поскапи за 1,5 денари

пред 2 мес.
Економија

РКЕ: Цените на бензините и на дизелот остануваат исти

пред 2 мес.
став на вмро-дпмне

Цените на горивата за една година пораснале за 70%, платите не пораснаа воопшто

пред 3 мес.
Економија

Од 1 март се одмрзнуваат цените, се замрзнуваат маржите на 5%

пред 3 мес.
Економија

ДЗС: За една година цените на мало зголемени за 7,3 проценти

пред 3 мес.
Економија

Бензините поскапи за денар, а дизелот за денар ипол

пред 4 мес.
Економија

Од вечерва на полноќ бензините и дизелот поскапи за 1,5 денари

пред 5 мес.
Економија

Дизелот поевтин, а бензините поскапи за половина денар

пред 5 мес.
Економија

Бензините поскапи за два, а дизелот за денар ипол

пред 5 мес.
Економија

Бензините поевтинуваат за половина денар, дизелот останува со иста цена

пред 6 мес.
Македонија

Дали канистрите со нафта возачот ги носел по налог на „Беса турс“ или за лична добивка?

пред 6 мес.
Економија

Бензините и дизелот од полноќ поевтини за половина денар

пред 7 мес.
Економија

Цените на бензините и на дизелот остануваат исти

пред 7 мес.
Економија

Од вечерва на полноќ: Бензините поскапи за два, а дизелот на два ипол денари

пред 7 мес.
Свет

Цената на гасот урива рекорди: Ново поскапување за 20% од минатата недела, цената стигна до 1.200 долари за 1.000 кубни метри

пред 8 мес.
Економија

Бензините поскапи за денар ипол, а дизелот за два денари

пред 8 мес.