Софија Милошевиќ е една од најпознатите српски манекенки.Таа до неодамна беше во врска с фудалерот Адем Љаиќ.

 

View this post on Instagram

 

Hey @story.srbija see you soon!? Dress @ninarajakatelier

A post shared by SOFIA (@sofijamilo) on

Иако многу се сакаа сепак тие решија да се разделат.Софија за да го направи љубоморна објавува секси видеа во кој до израз доаѓаат нејзините гради.

Таа се пофали дека однеодамна тренира бокс а мора да признаеме дека добро и оди.

 

View this post on Instagram

 

Its passion❤️ #boxing Ps:naravno najbolji trener Kele! @dejankekic ???

A post shared by SOFIA (@sofijamilo) on