Бразилскиот дефанзивец во редовите на Реал Мадрид не треба да се грижи за својата иднина. Неговит син веќе игра за пионерите на „Кралевите“. На еден од натпреварите во својата лига, Марсело јуниор постигна ефектен гол па гордиот татко не можеше да ги скрие емоциите.

Погледнете.