Химена Санчез е една од  најпознатите спортски новинарки. Работи за Фокс спорт и нејзина специјалност е фудбалот. Таа има милиони следбеници на Инстаграм, а како и не би имала кога пред неколку години се појави нејзино приватно порно видео.

Ја нарекуваат мексиканската Ким Кардашијан, а има и зошто нели?