Честитки за историското квалификување за Европското првенство во фудбал. Силна страст и напори од целокупниот тим, кој им донесе радост на сите во земјата, напиша Брнз на својот профил на Твитер.

Заедно со напишаниот текст на постот е ставена и фотографија од фудбалската репрезентација.