Марија Пијанманов на својот профил на Фејсбук се пофали дека ја „уловила“ на фризер специјалната обвинителка Катица Јанева за која целата јавност се прашува каде е откако минатиот понеделник даде оставка, зеде боледување и не се појави на работа, пишува Плусинфо

Пијанманов објави неколку снимки од фризерницата во која била во исто време со Јанева. Како што може да се забележи на снимките станува збор за познато скопско студио за убавина, но Пијанманов не открива кога ги направила снимките.