Mицкоски: Не може сите луѓе на Заев да се до гуша во сомнежи за криминал, а тој да е чесен

17.04.2021 / 17:03

Заев знаел и кој е иноваторот и кој е купувачот со државни пари.

Не може сите луѓе на Заев да се до гуша во сомнежи за криминал, а тој да е чесен.

Погледнете го видеото. Рибата мириса од главата.

#ИднинатаЕНаша #Оставки #Одговорност

Заев знаел и кој е иноваторот и кој е купувачот со државни пари.

Не може сите луѓе на Заев да се до гуша во сомнежи за криминал, а тој да е чесен.

Погледнете го видеото. Рибата мириса од главата.

#ИднинатаЕНаша #Оставки #Одговорност

СподелиShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Pressingtv.mk - содржините се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Comments are closed for this post.

Македонија

Менкиновски прашува: Зошто Јордан Камчев бил предмет на обработка на АНБ?

пред 18 мин.
Македонија

Мицкоски: Нашите предци не` не посрамотија, и беа на вистинската страна, дали денешната власт го чува тоа наследство и не ги посрамотува нашите предци?

пред 24 мин.
Македонија

Заев смета дека Европа е наш природен дом

пред 5 часа
Македонија

Димитров бара ЕУ да си го одржи зборот

пред 5 часа
Македонија

Заев на Грците им вели дека е неприфтлива промена на македонскиот идентитет

пред 6 часа
Македонија

Досега вакцинирани околу пет проценти од населението, смртноста и натаму висока

пред 10 часа
Македонија

Денеска се прославува Денот на Европа или денот на борба против фашизмот?

пред 10 часа
вмро-дпмне се закани

Случајот со давање пасоши пак ќе се отвори штом ВМРО-ДМНЕ дојде на власт

пред 1 ден
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ на терен и поблиску до народот (ФОТО)

пред 1 ден
владимир нелоски

Фирмата со „скалите на Шилегов“ набавувала и опрема за министерството за одбрана

пред 1 ден