Пејачката Шакира (42) ги израдува своите фанови со својата нова објава на Инстаграм. Имено, таа на популарната социјална мрежа Инстаграм објави видео-снимка каде позира во розево бикини.

Во еден момент таа се врти и ги покажува своите атрибути со кои располага. Во прв план е нејзиниот секси задник.

Погледнете го костумот за капење кој сама го дизајнирав.- напиша Шакира.

Видеото за само еден ден брои повеќе од 11 милиони прегледи и преку 10,000 коментари, кои во главно се позитивни.

View this post on Instagram

 

Check out the bathing suit I designed! Qué les parece este vestido de baño que diseñé? Shak

A post shared by Shakira (@shakira) on