Хрватската пејачка Северина се наоѓа на одмор со сопругот Игор и синот Александар. Таа се пофали колку ужива во друштво на тие што најмногу ги сака.

Севе задоволно му позираше на Игор за кој рече дека и ги прави најубавите фотографии.

Фановите пак не можеа да не го забележат нејзиното тело во бикини.

Да потсетиме дека Северина има 47 години, но тоа за неа не значи ништо.