Сакам да бидам „рамна“, вели Рада Манојловиќ! Популарната пејачка планирала, како и повеќето нејзини колешки, да стави силиконски импланти, но во последен момент се предомислила.

Рада имала консултација со пластичен хирург и дека веќе избрала „јаки тројки“. Фолк ѕвездата сепак реши да остане природна!

– Размислував за силиконите… Во мојата околина сите имаат импланти и едноставно паднав под нивно влијание. Меѓутоа, кога видов дека Ирина Шајк и многу други светски познати убавици останаа „рамни“ како даска  повторно размислив… И се предомислив! – вели Рада.