Јелена Карлеуша повторно шокира. Пејачката објави видео како излегува од хотел со црно боди но можеше да се забележи дека нема долна облека.Таа на струкот имаше мала торбица и темни наочари на очите.

Вака изледам кога излегувам од хотел-се пофали Јелена.

 

 

View this post on Instagram

 

Leaving my hotel room like 🤷🏼‍♀️😋

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on