Бракот меѓу Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се чини дека е готов. Пејачката на социјалните мрежи објави фотографија од одморот во Анталија на кој отпатува со ќерките без сопругот. Таа не пропушти да објави провокативни фотографии во кои на преден план се нејзините облини.

За тоа време Душко е во Кина но не може да ги види овие слики бидејќи веќе не се следат на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

🙋🏼‍♀️ #beachready 👙

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on