Српската пејачка Јелена Карлеуша во супер провокативно издание  настапи на музичкиот фестивал „Влез“  во Белград.

Атрактивната пејачка облечена само во  бели кожни ремени ја воодушеви публиката на Белградскиот саем.

Публиката беше во транс секогаш кога популарната Џеј Кеј  ќе заиграше со разголениот задник.