Урнебесна реклама се појави на полувремето на Супер болот.Главни актери се Бен Афлек, неговата сопруга Џенифер Лопез и Бен Афлек.

Во рекламата Бен се жали дека Џеј Ло постојано му се меша во неговата работа и оти сега тој малку ќе се меша во нејзината. Со неговиот другар Бен оди во студиото каде Џенифер снима албум.

Влегуваат и почнуваат да ја изведуваат нивната рап песна.

Кога завршуваат со настапот Бен ја прашува сопругата: Ќе ја ставиш на албумот?

На тоа Џеј Ло му одговара: Зборувавме веќе за тоа.

Секоја чест за оригиналноста.