Ќерката на Цеца по настапот со мајака си во Пробиштип реши да се одмори до „даска“.Таа отпатува во Ибица со своето момче Немања Гудељ. Фудбалерот за ова луксузно патување плати 35.000 евра.

Анастасија речиси цел ден е на плажа и прави провокативни фотографии кои ги закачува на Инстаграм.

На нив Анастасија е во провокативен костим за капење во кој до израз доаѓа нејзиното тело.