Ознака: вук јеремиќ
Регион

Американците спремаат апсење на Вук Јеремиќ!

пред 1 месец
Регион

Јеремиќ побарал помош од Бајден за да дојде до функцијата Генерален секретар на ОН, а за возврат му понудил милионски зделки со кинески бизнисмени!?

пред 1 месец
Регион

Вук Јеремиќ од скијање му соли памет на Вучиќ (ВИДЕО)

пред 2 мес.
Регион

Курти му се заблагодари на Вук Јеремиќ за независноста на Косово

пред 3 мес.
Регион

Јеремиќ: Единствената цел на изборите во Србија e да се даде легитимитет на признавањето на Вучиќ на Косово како независна држава

пред 3 години
сакаат власт но без избори

Опозицијата во Србија оди во Брисел за да се жали на власта

пред 4 години
Предлог на Вук Јеремиќ

Српската опозиција ќе го бојкотира Парламентот

пред 4 години
Оценка на Вук Јеремиќ

Вучиќ со Тачи и Харадинај создаваат атмосфера на војна за да го признаат Косово

пред 4 години