Ознака: во живо
Економија

ВО ЖИВО: Потпишување договор за соработка помеѓу Македонија и IFC за ХЕЦ Чебрен

пред 5 дена
Македонија

Во ЖИВО од ВМРО-ДПМНЕ: Прес-конференција на потпретседателот Николоски

пред 7 дена
Обраќања на премиерот, министерот за финансии и директорката на УЈП

ВО ЖИВО: Прес-конференција во Влада за поврат на ДДВ кај граѓаните

пред 7 дена
Српскиот фудбалер официјално е нов играч на „кралскиот клуб“

ВО ЖИВО: Презентацијата на Лука Јовиќ во Реал Мадрид

пред 2 недели
Македонија

ВО ЖИВО: Прес конференција на ВМРО-ДПМНЕ

пред 2 недели
Македонија

ВО ЖИВО: Прес конференција на Павле Богоевски

пред 2 недели
Македонија

ВО ЖИВО: Собраниска седница за мандатот на Никола Груевски

пред 2 недели
Македонија

ВО ЖИВО: Заедничка прес-конференција на премиерите на Македонија и на Чешка, Зоран Заев и Андреј Бабиш

пред 2 недели
Македонија

ВО ЖИВО: Прес-конференција на портпаролот на Владата, Муамет Хоџа

пред 3 недели
Македонија

ВО ЖИВО: Прес конференција на ВМРО-ДПМНЕ

пред 3 недели
Спорт

Плоштадот подготвен за пречекот на „Вардарци“ (ВИДЕО)

пред 3 недели
Спорт

ВО ЖИВО: Хероите пристигнаа, ги чека преполн плоштад

пред 3 недели
Македонија

ВО ЖИВО: Заедничка прес-конференција на Јенс Столтенберг и Зоран Заев

пред 3 недели
Генералниот секретар на НАТО во посета на Македонија

ВО ЖИВО: Воведни обраќања на Јенс Столтенберг и Зоран Заев

пред 3 недели
Спорт

Навивачите веќе слават на плоштадот „Македонија“ (ВО ЖИВО)

пред 3 недели
Спорт

Прогласување на Вардар за шампион (ВО ЖИВО)

пред 3 недели
Спорт

ЛИНК за натпреварот Врадар – Веспрем

пред 3 недели
По повод две години од формирањето на Владата

ВО ЖИВО: Форум „Две години Влада – одговорно пред граѓаните“

пред 3 недели