Ознака: влез
Македонија

На првиот човек на бугарската фондација „Македонија“, Виктор Стојанов, му забраниле влез во Македонија, бил „опасност за националната безбедност“

пред 2 години
Македонија

До 27 август остануваат истите услови за влез во Грција

пред 3 години
Македонија

Можни нови мерки од утре: Влез и излез од државата со негативен ПЦР тест, потврда за прележан ковид-19 или за имунизација

пред 3 години
Регион

Од денес во Хрватска построги правила за влез во земјата

пред 3 години
заради кампањата за изборите која е во тек

Приштина забрани влез на српски функционери да доаѓаат на Косово

пред 5 години
писмо од грчкиот премиер до друштвото „омонија“

Мицотакис: Европскиот пат на Албанија зависи од односот кон грчкото малцинство

пред 5 години
во знак на поддршка на еднаквост на половите

Милиони жени формираа синџир долг 620 км во Индија (ВИДЕО)

пред 5 години