Ознака: Милорад Додик
Македонија

Додик смета дека српската црква во Македонија е загрозена, а Вучиќ дека Албанците имаат големи прави

пред 10 мес.
Регион

Додик: БиХ не е во статус кво, туку во распаѓање

пред 1 година
Регион

Додик: Оставката на Харадинај е за да се направи притисок врз Србија

пред 1 година
Регион

Преку фејсбук барал снајперист за убиство на Додик

пред 1 година
Какви се цените на најскапите пневматици во светот

Гумите за блиндираниот „Мерцедес“ на Додик чинат 18.000 евра (ФОТО)

пред 1 година
Претседателот на Република Српска за состојбата во БиХ

Додик: Нема причина за стравување од војна, мора да се сочува мирот

пред 2 години
Став на претседателот на Република Српска

Додик: БиХ не сака финансиска помош за да прими мигранти

пред 2 години
Голема радост за Претседателот на Република Српска

Додик шести пат стана дедо – прослави со граничари, ракија и песна

пред 2 години
Регион

Додик ја прослави победата: Се фати за микрофонот и запеа (ВИДЕО)

пред 2 години
На ЕУ ова нема да и се допадне

Победа на Додик, влезе во претседателството на БИХ

пред 2 години
институциите проработеа во предизборието

Додик удрен по џеб заради говор на омраза

пред 2 години
Западните сили скроија план за Република Српска

Додик ќе се руши по македонско сценарио-со шарена револуција

пред 2 години