Ознака: мицкоски
Македонија

Мицкоски порача: Јазикот е како генот, ќе опстои ако се негува

пред 24 часа
Македонија

Мицкоски попладнево на вестите на МТВ

пред 7 дена
Македонија

Мицкоски: Рекоа дека ќе има 300.000 вакцини, а тие не само што не пристигнаа, туку не биле ни нарачани

пред 1 нед.
Македонија

Џафери е тој кој треба да овозможи непречена работа на собранието, а не да ја префрла вината на опозицијата

пред 1 нед.
Македонија

Мицкоски од Петровец: Евидентна е разликата помеѓу градоначалниците на ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ

пред 1 нед.
Македонија

Мицкоски: Македонија е единствена земја со толку „терористи“ по затворите и огромен број на драконски казни

пред 1 нед.
Македонија

Мицкоски: Доблесно е после сите скандали Спасовски да си даде оставка

пред 1 нед.
Македонија

Следете во живо: Мицкоски во посета на Чифлик

пред 1 нед.
Македонија

Мицкоски: Ќе биде интересна оваа македонска пролет, следете не и ќе ги видите резултатите на тоа што ќе се случува

пред 1 нед.
Македонија

Мицкоски: Зоран Заев треба да се згрози за фаталната неспособност на Владата која ја направи државата рекордер по смртност од Ковид-19

пред 2 недели
Македонија

Мицкоски вечерва гостин во “Само интервју” на Канал 5 телевизија

пред 3 недели
Македонија

Мицкоски: Ако си соработник на Зоран Заев, за сомневање за сторен криминал завршуваш со одземен пасош или во куќен притвор, а во суд одиш со рацете во џеб

пред 3 недели
Македонија

Mицкоски : Taков документ не постои, се слушнав со премиерот на Словенија

пред 3 недели
Македонија

Како тоа на директорот на Управата за водење матични книги му недостасуваат 100.000 обрасци? Нешто се случувало изминатите 4 години

пред 3 недели
Македонија

Мицкоски денеска ја отвори аферата „Мафија 2“: Постојат над 20.000 лица кои имаат по најмалку два матични броеви

пред 3 недели
Македонија

Мицкоски добил закани дека ќе биде обезглавен – Дали пасошите се сеуште важечки?

пред 3 недели
Економија

Мицкоски: Стопанството на колена, граѓаните беспомошни- ние заслужуваме подобро, а одговорност ќе има

пред 3 недели
Македонија

Треба да престане притисокот на власта врз националните медиуми, аферата „Мафија” дел од нив ја третираат пред временската прогноза

пред 4 недели
Македонија

Мицкоски: Нема да прифатам ни милиметар отстапки на штета на националниот идентитет во преговорите со Бугарија, а Европа треба да го оствари тоа што го вети на народот

пред 4 недели
Македонија

Македонија не може да застане на нозе, ако вакви луѓе продолжат да ја водат државата

пред 4 недели