Ознака: христијан мицкоски
Македонија

Мицкоски со порака до власта: Ќе продолжете да се тресете од стравот дека нема договор со мене, јас не се договарам со криминалци

пред 2 мес.
Македонија

Мицкоски: Луѓе умираат, носат со себе трауми поради овие дезертери и криминалци

пред 2 мес.
Македонија

Мицкоски: За одмор во Дубаи и Мексико се потребни една односно две годишни плати на Рашковски и Николовски

пред 2 мес.
Македонија

Мицкоски: Никој во ЕУ не ѝ дава пари на најкорумпираната влада

пред 2 мес.
Македонија

Мицкоски: Мијалков го пуштиле до Белград, па под притисок на јавноста Заев прави договор да се врати назад

пред 2 мес.
Македонија

Mицкоски: Време е за оставки и техничка влада

пред 2 мес.
Македонија

Мицкоски: Aко Заев има малку разум после ваков голем одзив ќе се откаже од намерата за ваков попис

пред 2 мес.
Македонија

Mицкоски: Каде ќе им оди душата, додека се мислат дали ќе набавуваат вакцини од Русија a луѓе умираат

пред 2 мес.
лидерот на вмро-дпмне во св.николе

Мицкоски: Mакедонската економија е буквално на колена

пред 2 мес.
Македонија

Mицкоски се потпиша против фалсификат попис

пред 2 мес.
Македонија

Mицкоски побара предвремени парламентарни избори заедно со локалните

пред 3 мес.
Македонија

Пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ му даде поддршка на Мицкоски

пред 3 мес.
Христијан Мицкоски

Наместо да ги забранат корупцијата и криминалот тие ја забрануваат употребата на терминот “Македонија”

пред 3 мес.
Македонија

Мицкоски за Дамјан Давков: Ова се случува кога државата не штити вредности, кога неквалитетот го гуши квалитетот

пред 3 мес.
Македонија

Мицкоски со апел до Владата и Собранието-Или одложете го пописот за една година или спроведете го електронски

пред 3 мес.
Македонија

Мириса на промени: Mицкоски со лидерите на ЕУ, Заев дома со афери и скандали

пред 3 мес.
Македонија

Мицкоски на средба со Јанша: Поддршка на Македонија и нејзините евро интеграции

пред 4 мес.
Македонија

Честитка од Христијан Мицкоски за Водици-Потребна е сплотеност и надеж дека може и поинаку

пред 4 мес.
Македонија

Интервју на Христијан Мицкоски за Дојче веле: Нема време за губење, со Заев четири години тапкаме во место

пред 4 мес.
Македонија

Мицкоски: Maкедонскиот идентитет се распродава на иста маса заедно со бизнисот

пред 4 мес.