Ознака: Драган Ковачки
Македонија

Koвачки: Не може преку злоупотреба на европското знаменце да се крадат пари и за тоа никој да не одговара

пред 3 недели
Македонија

Ковачки: Дали Груби и Зечевиќ планираат да даваат наши пасоши на лица од Сингапур, Хонг Конг, Тајван преку ТИРЗ Тетово?

пред 6 мес.
Македонија

Ковачки: Ковачевски, ајде барем еднаш во животот не бидете цвикатор и дезертер

пред 6 мес.
Македонија

Ковачки: Како дезертерот Ковачевски стекнал и се’ уште има безбедносен сертификат за пристап до државни тајни кога има документ дека е трајно неспособен

пред 8 мес.
Македонија

Ковачки: Судот да отпочне постапка за одземање на деловната способност на дезертерот Ковачевски

пред 8 мес.
Македонија

Ковачки: СДСМ уште не одговориле дали Ковачевски лажел за да избега од војска или е навистина трајно неспособен

пред 8 мес.
Македонија

Ковачки: Оставка и утврдување на деловната способност на Ковачевски за да се утврди дали лажел или навистина е трајно неспособен

пред 9 мес.
Македонија

Ковачки: Ги повикувам сите граѓани без разлика на партиска припадност, да излезат и да го поддржат Референдумот

пред 9 мес.
Македонија

Ковачки: Зад палењето на автомобилот на пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ во Прилеп стојат „платеници инспирирани од предавничкото раководство на СДСМ“

пред 11 мес.
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ и народот победија,предлогот кој ќе значеше бугаризација на Македонија пропадна

пред 12 мес.
Македонија

Ковачки го праша Ковачевски: Дали сметате дека Талат Џафери е закана за национална безбедност?

пред 1 година
Македонија

Kовачки: Заев се повлече од врвот на СДСМ за Ковачевски да ги покрие неговите траги

пред 1 година
Македонија

Ковачки прашува: Зошто се молчи за шверц на еден тон наркотични супстанци преку скопскиот аеродром

пред 1 година
Македонија

Ковачки: Зошто цел месец молчат МВР, Јавното обвинителство и царината за шверцот на еден тон дрога преку скопскиот аеродром?

пред 1 година
Македонија

Koвачки се закани: Ве знаеме и сите до еден ќе одговарате за секоја нерегуларност и криминал

пред 2 години
Македонија

Нови докази за вибер групата на СДСМ за Прилеп (ФОТО)

пред 2 години
Македонија

Ковачки: Злосторничка групација составена од полицајци на Заев и Спасовски договарале малтретирање на граѓани за изборната кампања-„Земете му ја колата и убијте го“!

пред 2 години
Македонија

Ковачки: Нашиот народ е изморен од лаги и измами

пред 3 години
Македонија

„Волци“: Ковачки е човек каков што Македонија заслужува

пред 3 години