Ознака: Артан Груби
Македонија

Груби го нарече македонскиот народ заедница

пред 3 недели
став на вмро-дпмне

Груби лаже, ако имаат пратеници за уставни измени уште наредна недела нека бидат на дневен ред

пред 3 недели
Македонија

Артан Груби за Пресинг ТВ: АНБ треба да провери околу 3.000 државјанства на граѓани

пред 3 недели
Македонија

Пренџов: Ајде Артане, покажи ги своите ЕУ вредности и поднеси оставка

пред 1 месец
Македонија

Вечерва е приватната журка на Груби со државни пари

пред 1 месец
Македонија

Груби: Можно е Владата уште денеска да ги проследи до Собранието францускиот предлог и протоколот со Бугарија

пред 3 мес.
Македонија

Груби за албанската ТВ Еуроњус: Ахмети направил повеќе за Косово, отколку за С.Македонија и не може да мисли ништо лошо за Приштина

пред 3 мес.
Спорт

Груби ќе ја „лапне“ и Агенцијата за млади и спорт?

пред 4 мес.
став на вмро-дпмне

Дали агенцијата на братот на Артан Груби носи навивачи во Португалија и колку ќе профитира?

пред 6 мес.
Македонија

Пресинг ТВ анализа: Дали Груби ќе ги испита случаите „жута куќа“, „дивоградба кај Мавровка“ и „седум евра квадрат“?

пред 6 мес.
Македонија

Груби од „Шверцер“ и мавач со камења на Кале до прогнозер на резултатите на пописот (ФОТО/ВИДЕО)

пред 6 мес.
Македонија

Се препозна ли Груби во зборовите на Мицкоски дека има политичари кои во политиката влегле како голтари, а излегле како милионери?

пред 6 мес.
Македонија

Ќе го решеше проблемот за шест дена, седмиот ќе одмараше: За што Артан Груби сега бара помош од САД за односите со Бугарија?

пред 6 мес.
Македонија

Арсовски: Во министерството на Артан Груби потрошиле 30.000 евра за перење автомобили, ажурирање вебсајт, жардињери…

пред 6 мес.
Македонија

Груби има 320.000 евра за невладините ама не знае на кого да ги даде

пред 7 мес.
Македонија

„Предавници“: Еве како „срдечно“ беа пречекани Груби и Пенадаровски на гробот на Гоце Делчев (ВИДЕО)

пред 8 мес.
Македонија

Груби еднаш веќе ги одби помалите партии за една изборна единица (ФОТО)

пред 8 мес.
Македонија

Дали Груби најави референдум за Договорот со Бугарија?

пред 9 мес.
Македонија

Груби го разреши Бучковски, додворувањето кон Бугарија не му помогна

пред 9 мес.
Македонија

Груби: Албански премиер ќе има 100 дена пред и 60 дена по изборите

пред 9 мес.