Жената на Вил Смит ги воодушеви фановите (ФОТО)

22.07.2019 / 22:41

Џејда Пинкет Смит, сопругата на познатиот актер Вил Смит, на својот Инстаграм профил објави фотографија која бројните фанови ги остави без здив.

Таа позираше на јахта во бикини и го покажа своето совршено тело. Инаку таа има 47 години и уште еднаш покажа дека може добро да се изгледа и во петата деценија.

СподелиShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Pressingtv.mk - содржините се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Comments are closed for this post.

Магазин

Во езеро крај Њујорк уловена риба со две усти!?

пред 3 часа
ОТПОРНА НА ГОДИНИТЕ

На 50 години, овој екс-ангел на Викторија Сикрет е вистинска секс-бомба (ФОТО)

пред 3 часа
Магазин

Пејачката Емина Јаховиќ се пресели во нов дом (ФОТО)

пред 4 часа
Магазин

Отворена најголемата гаража за велосипеди на светот (ВИДЕО)

пред 4 часа
искрена порака на музичката ѕвезда

Шмркав, изневерував, но не сум лажго: Мајли Сајрус ја отвори душата по распадот на бракот

пред 12 часа
околу четвртина од птиците на езерото се повредени или убиени

Силен град уби повеќе од 11 илјади птици во паркот Монтана

пред 13 часа
Магазин

Познатиот режисер Квентин Тарантино на 56 години ќе стане татко

пред 1 ден
Пејачката се релаксира по прославениот роденден

Јелена Карлеуша на базен во црно-бел костим за капење

пред 1 ден
СЕ ГРИЖАТ ЗА ДЕЦАТА

Спикерот на Парламентот во Нов Зеланд си зеде улога на бејби ситер – буквално

пред 1 ден