Српската естрадна ѕвезда, Светлана Цеца Ражњатовиќ гостуваше во Бања Лука каде што направи незаборавна забава за своите фанови.

Со своите добро познати хитови, Цеца предивика многу емоции во публиката, но најголемо внимание предизвика нејзиниот стајлинг.

 

View this post on Instagram

 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️ @bojanpetrovic.couture ❤️, @__nikolaevna__elena ❤️, @stevansrules ❤️❤️❤️

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Цеца се појави на сцената во впечатлив бел комбинизон, на кој назабележителен елемент беше преширокото деколте коешто практично ги откриваше целите бујни гради на пејачката.