Ознака: Зоран Заев
Македонија

Заев за криминалот со македонски пасоши-Тој што го открил треба да се награди, а не да одговара

пред 1 месец
Македонија

Заев нема да поднесе оставка и не чуствува одговорност

пред 1 месец
експертска влада за ново одложување

Со кого сега ќе преговараат Заев и Османи во Софија?

пред 1 месец
Македонија

Заев ни шлемот не знае да го стави правилно (ФОТО)

пред 1 месец
Македонија

Ни срам, ни перде-Заев со весела математика не убедува дека било поевтино со хеликоптер да оди во Прилеп, отколку со автомобил

пред 1 месец
Македонија

Премиерот Заев изненаден и го боли: Дваесет отсто од возрасните не дошле да се вакцинираат

пред 1 месец
Македонија

Лашкоска: Заев денеска во Прилеп пристигна, ни помалку, ни повеќе, со хеликоптер!

пред 1 месец
Македонија

Заев: Ние сме држава, нема да ја носиме администрацијата да се вакцинира во Србија

пред 1 месец
Македонија

Заев и Мицкоски се договорија-Пописот се одлага за септември, локалните во октомври со скенери за отпечатоци од прст

пред 1 месец
Македонија

Филипче контра Заев-И да се вакцинираат, неимунизирани попишувачи ќе ни влегуваат дома!

пред 1 месец
Македонија

Заев и Мицкоски денеска по консензус за изборниот законик и пописот

пред 1 месец
Македонија

Заев не знае дека вакцината АстраЗенека се прима во две дози

пред 1 месец
Македонија

Поддршката исчезна: Од Меркел, Макрон и Меј, Заев се сведе на Борисов

пред 2 мес.
борисов и захариева го потсетија на ветеното

Прва задача на Заев откако доби поддршка од Бугарија, разнебитување на македонската нација и јазик

пред 2 мес.
Македонија

Заев и Николовски испратија писмо до Собранието-Приоритет за законите за борба против корупцијата

пред 2 мес.
Регион

Борисов му честиташе на Заев: Одлуките што треба да ги донесеме не треба да се одлагаат

пред 2 мес.
Македонија

Изборот е тежок: СДСМ бира меѓу Зоран и Заев

пред 2 мес.
Регион

Србија лута на Заев и Груби поради лобирањето за Косово

пред 2 мес.
Регион

Ние му даваме вакцини а неговите министри лобираат за Косово:Србите лути на Заев

пред 2 мес.
Македонија

Заев ќе најдел решение со Бугарија до јуни, што ли сега му ветил на Борисов?

пред 2 мес.