Ознака: визер
Економија

Извршниот директор во „Визер препорачува: Купете си билет порано за да биде поевтин

пред 9 мес.
Економија

„Виз Ер“ до 14 јуни нема да има летови до и од земјава

пред 4 години
Економија

На летовите со Виз Ер од 1 мај со маски

пред 4 години
Економија

Нови четири дестинации со „Визер“ од Скопје и Охрид

пред 5 години
Од 1 август

Нови четири дестинации со „Визер“ од Скопје и Охрид

пред 5 години
Нов лет на „Визер“

До Дортмунд сега ќе може да патувате и од Охрид

пред 5 години
Економија

Редовни авионски линии на „Визер“ од Малме и Милано до Охрид

пред 5 години
Наплатата за дополнителен багаж значи зголемување на цената на авиокартите на нетранспарентен начин

Италија ги казни „Рајанер“ и „Визер“ поради политиката за превоз на багажот

пред 5 години
Трета среќа за Визер, се потпиша договорот со Владата

Осум нови авиолинии годинава за македонски граѓани

пред 5 години
Економија

ВО ЖИВО: Потпишување на договор со авиокомпанијата ВИЗЕР

пред 5 години
ќе опслужува четири нови дестинации од Охрид и две нови од Скопје

Визер останува во Македонија

пред 5 години
Визер ја стартува редовната авиолинија

Од утре редовно ќе се лета од Охрид до Виена

пред 5 години
Магазин

Нови правила за багажот во Визер

пред 5 години
Економија

Објавен повторениот повик за субвенции на евтини авиолинии

пред 5 години