Ознака: саша богдановиќ
Спорт

Кошаркарот играл за Работнички пред четири дена, а Српче го сместувал дури синоќа (ФОТО)

пред 2 дена
Македонија

Стојаноски: Вчера Богдановиќ беше во кафеана, додека сите останати се под клуч и полициски час

пред 2 дена
Македонија

Градоначалникот на Центар, Богдановиќ за време на полициски час снимен во кафeана

пред 2 дена
Македонија

Наместо да чисти снег во центар, Бодановиќ спрема терен за нов мандат

пред 2 мес.
Македонија

По Филипче и Заев проговори за свадбата на Богдановиќ: Ако имало порака на провокација, ја осудувам

пред 6 мес.
Македонија

Богдановиќ: Не се плашам од загадениот воздух, но тој проблем не се решава од денес за утре!

пред 1 година
По одлуката на Уставниот суд

Богдановиќ: За нас мораториумот сè уште е на сила

пред 2 години
Македонија

ВО ЖИВО: Прес-конференција на градоначалникот на Центар, Саша Богдановиќ, откако Уставниот суд дозволи да се гради во Центар

пред 2 години
Општина Центар набави нова опрема за одржување на хигиената

Мултинаменска машина за чистење смет и снег (ВИДЕО)

пред 2 години
општина центар во предновогодишна посета на децата со церебрална парализа

Богдановиќ со желби за среќа и здравје на сите деца

пред 2 години