Ознака: Лео Меси
Спорт

Малиот Кристијано го воодушеви светот: Meси прости и на мојата мајка, не знаела што прави кога ме крштевала (ФОТО)

пред 3 мес.
Спорт

Барса се обидува во последен момент да го задржи Меси!

пред 6 мес.
Спорт

Доаѓа ли Меси: ПСЖ ја закупи Ајфеловата кула за 10 август

пред 6 мес.
Спорт

Претседателот на Барса сака да го задржи Меси

пред 11 мес.
Спорт

Меси оди во ПСЖ?

пред 1 година
Спорт

Меси душата го боли што заминува од Барса

пред 1 година
Спорт

Уживаат на Ибица: Антонела на Меси покажа со што располага (ФОТО)

пред 2 години
Спорт

За остриот јазик на Копа Америка: Meси парично казнет и суспендиран

пред 3 години
Најдобриот играч на светот распали

Меси: Копа Америка е наместена, а се знае и од кого

пред 3 години
за Аргентинецот ова ќе биде трета ваква награда по ред

Казната на Мбапе му ја носи „Златната копачка“ на Меси?

пред 3 години
за него запираат и изградба на аеродром

Меси живее во вистински дворец (ФОТО/ВИДЕО)

пред 3 години
Спорт

Папата за Меси: Лионел е врвен играч, но не е Бог

пред 3 години
Лео има страв од убави жени

Меси се „здрви“ покрај презгодната манекенка (ВИДЕО)

пред 3 години