Ознака: герет бејл
Спорт

Бејл се повреди, Зидан се наева дека не е сериозно

пред 9 мес.
Спорт

Гледам само голф: Бејл не знае кој е премиер на Британија

пред 12 мес.
Спорт

Ќе мора да остане во Мадрид: Пропадна трансферот на Бејл во Кина

пред 1 година
Спорт

Рекорден трансфер: Бејл се сели во Кина

пред 1 година
одлична игра н велшанецот против арсенал

Бејл му покажа на Зидан дека не е за продавање

пред 1 година
иако нема голема минутажа

Бејл сака да остане во Реал

пред 2 години
оштетата изнесува 130 милиони евра

Бејл си оди од Реал Мадрид

пред 2 години
одби да открие повеќе

Зидан: Секој играч е важен, но ќе има промени

пред 2 години
хрватот за раздорот меѓу кралевите

Модриќ: Некои луѓе лесно забораваат што направи Бејл за Реал

пред 2 години
раздор меѓу кралевите

Фудбалерите на Реал не го сакаат Бејл

пред 2 години
ќе треба да го подмири износот за неколку недели

Бејл поради затајување данок ќе треба да плати 337.000 евра

пред 2 години